Tvorba web stránky a online marketing

Vytvoření a správa webu na platformě WordPress, PPC reklamy Google a Facebook a konzultace v online marketingu pro společnost WoodHouse

Něco o WoodHouse

Mladá firma působící v oboru výstavby dřevostaveb a nízkoenergetických domů převážně na středním Slovensku. Motto firmy je “Nestavíme domy, tvoříme domovy” – a na práci a domech postavených týmem Woodhouse je to i vidět. Několikrát jsme se osobně a živě přesvědčili o kvalitě jejich práce a o to více nás spolupráce na tomto projektu baví.

Náš cíl

Cílem spolupráce bylo v první fázi vytvoření web stránky, na které si klienti mohou prohlédnout katalog projektů a referenčních domů.
Druhou – dlouhodobou fází projektu je propagace businessu a to zejména prostřednictvím PPC reklam na Facebooku a Google a také prostřednictvím offline reklamy.

Realizace

Pro WoodHouse.sk jsme vytvořili a spravujeme PPC kampaně v Google Ads. Vzhledem k povaze služeb, které klient poskytuje a na dlouhý rozhodovací proces jsou důležitou součástí i remarketingové kampaně. Další částí projektu jsou PPC kampaně na Facebooku, které zahrnují akviziční kampaně, kampaně na propagaci vybraných příspěvků, náborové kampaně nových pracovníků a další.
Všechny kampaně sledujeme a vyhodnocujeme prostřednictvím Google Analytics a nástroje pro sledování chování na webu – Hotjar.

Pro klienta jsme zajistili také návrh a výrobu bannerů umístěných po celém středním Slovensku, návrh katalogu a různých dalších tiskovin, návrh a výrobu polepů na firemní auta a další.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás