Správa PPC kampaní a SEO optimalizace stránky vyrobasvetelnereklamy.cz s cílem proniknout na český trh teto zavedené zahraniční společnosti

Něco o vyrobasvetelnereklamy.cz

Firma působí již 15 let na zahraničném trhu a s naší pomocí proniká i na trh český. Společnost se zabývá výrobou reklam – zejména světelné. Mezi jejich zákazníky patří nadnárodní společnosti jako Okay, Jysk, Brother, Kauflant, Planeo Elektro a mnoho dalších.

Náš cíl

Cílem naší spolupráce s www.vyrobasvetelnereklamy.cz je podle zadání klienta prostřednictvím námi vytvořené marketingové strategie otevřít firmě cestu na český segment trhu.

Realizace

SEO optimalizace - Na začátku jsme provedli komplexní analýzu KW za účelem zjištění relevantních klíčových slov pro klienta. Následně jsme provedli optimalizaci typových podstránek a samostatních referencí na stránkách klienta a implementaci KW do důležitých částí webu. Podílíme se také na dlouhodobé tvorbě obsahu.

PPC – pro vyrobasvetelnereklamy.cz vytváříme, ladíme a dlohodobě spravujeme kampaně v sítích Seznam - Sklik a Google – AdWords. Tyto kampané dosahují výborné výsledky.

Remarketing a retargeting – na základě návštevnosti stránek klienta realizujeme kampaně pro uživatele, který navštívili stránky ale nevyvinuli žádnou další aktivitu směrující k objednání zboží či služeb. Těmto uživatelům se na základě jejich procházení stránek klienta zobrazuje personalizovaná reklama v obsahové síti Google a Seznam

Webová analytika – dlouhodobě vyhodnocujeme jednotlivé aktivity a kampaně. Kampaně, které nesplňují požadavky na výkon optimalizujeme nebo úplně zastavujeme, aby byl rozpočet čerpán co nejefektivněji a přinášel tak klientovi maximální zisk.

Více informací o službách, které pomohli klientovi uspět