Služby online marketingové agentury

Co můžeme udělat pro Váš business?

sluzby online marketing

Tvorba a správa placené reklamy ve vyhledávačích – Google (Google Ads), Seznam (Sklik) a Bing (Bing Ads). Rychlá a spolehlivá forma propagace Vašich služeb a produktů.

Optimalizace webu pro vyhledávače. O co jde? Zjednodušeně se jedná o úpravy na webu, které zajistí dohlednatelnost webu prostřednictvím vyhledávačů (i bez placené reklamy).

Remarketing je zjednodušeně cílená reklama na uživatele, který již dříve navštívili Váš web – praktická forma jak se připomenout a přesvedčit uživatele ke konverzi (k nákupu, objednání služeb). 

V dnešní době byste samozřejmě neměli podceňovat ani sociální sítě – pomůžeme Vám jak v oblasti propagace na sociálních sítích, tak i s tvorbou organického obsahu (klasické neplacené příspěvky).

Každá firma potřebuje funkční web, ale investice do “webu na míru” může být pro menší a střední firmy nepředstavitelná. My nabízíme kompromis – funkční a estetický web za přijatelnou cenu.

Bez pravidelného vyhodnocování výsledků to zkrátka nejde –  k online marketingu patří i pečlivá a pravidelná analytika výsledků propagace. Pracuje zejména s Google Analytics, Marketing Miner, Hotjar atd.

Ideální je brát každý projekt jako celek – a tomu přizpůsobit i online propagaci. V rámci komplexního online marketingu pro Vás vypracujeme strategii, která v sobě kombinuje výše uvedené služby. Jednotlivé činnosti tak vytvoří konzistentní a efektivní celek.

Jak to celé vlastně probíhá?

Úvodní schůzka

Nejdříve ze všeho je pro nás důležité obeznámit se s Vaší činností (resp. produkty). Následně probereme Vaše požadavky, cíle a ambice a navrhneme prvotní formu online propagace.

Analýza webu a klíčových slov

Druhým důležitým krokem je podrobná analýza Vašeho webu a klíčových slov, které jsou důležité pro Vaše podnikání. Výstup analýzy pak s Vámi zkonzultujeme a navrhneme další postup.

Průzkum konkurenčního prostředí na trhu

Abychom uměli navrhnout co nejkvalitnejší strategii Vaší online propagace, provedeme průzkum konkurenčních firem na trhu. Úvodní konzultace, analýza Vašeho webu a průzkum konkurečního prostředí je samozřejmě bezplatná.

Strategie online marketingu

Na základě předchozích konzultacií a analýz vypracujeme strategii online marketingu pro Vás na míru. Tato část zahrnuje i kalkulaci Vašich nákladů na online propagaci. Od tohto kroku jsou již naše služby pro Vás zpoplatněny.

Realizace strategie

V následujícím období bude naší ambicí tuto strategii co nejpečlivěji realizovat a nastavit všechno tak, aby to správně fungovalo (PPC kampaně, nastavení webové analytiky atd.)

Vyhodnocování a analytika

Pravidelně budeme vyhodnocovat a analyzovat naší činnost a její výstupy. Toto vyhodnocení Vám bude měsíčně zasíláno, a tak bude možné naši společnou strategii průběžně konzultovat a upravovat. Navíc budete mít vždy přehled o tom, jak se Vám v online světě daří.

Vylepšování a ladění

Prvotní strategie, kterou si určíme není neměnná. Na základě průběžných konzultací, ale i změn na trhu a v marketingových trendech budeme společně strategii online marketingu vylepšovat a ladit tak, aby Vám přinášela co největší zisk.

Neustálá aktivita

Online marketing není jednorázová činnost. Po prvotních nastaveních je důležité venovat Vašemu webu neustálou péči – a přesne o to se postaráme. Všechna nastavení a kampaně pravidelně kontrolujeme a sledujeme trendy a změny ve světe online marketingu.

Pravidelný reporting

Jak již bylo uvedeno, o naší průběžné činnosti budete každý měsíc dostávat přehledný report, na základě kterého jednoduše zhodnotíte naši práci a její přínos pro Vás. Jsme otevřeni Vašim návrhům a připomínkám.

Co o nás říkají klienti

  5 star review  Toto sú marketingoví makači 🙂 Serióznosť a odhodlanosť - takto sa dá jednoducho charakterizovať AJAS. Či už máte e-shop a chcete zvýšiť predaje alebo sa potrebujete spropagovať v online priestore - dokážu to. Veľká spokojnosť!

  thumb Lateco Braxatoris

  5 star review  Jednoznačne odporúčam! Pri tvorbe môjho webu v AJASe odviedli skvelú prácu - nielen čo sa týka funkčnosti a dizajnu... Oceňujem ich nápady na zlepšenie a aj to, že mi na rovinu vždy povedali, keď sa niečo javilo ako myšlienka, ktorá fungovať nebude. Sú kreativni, rýchli - skrátka poctivo odvádzajú svoju prácu na úrovni a za normálne peniaze. Ďakujem 👌

  thumb Marek Veselý

  5 star review  Jsme rádi, že spolupracujeme právě s AJAS. Jde hlavně o to, že si ceníme jejich individuální přístup k nám a to, jak se snaží chápat naši práci. Dosud nám pomohli při výrobě webstránky na míru a při spuštění marketingových aktivit, včetně PPC, SEO a celkově, aby se uživatelé dobře cítili na našem webu. Spolupráci s AJAS doporučujeme.

  thumb matúš látka

  5 star review  Firmou Ajas jsme si nechali vytvořit web a analýzu klíčových slov. Za nás velká spokojenost s kvalitou odvedené práce i s termínem - web dokázali dokončit za poloviční čas než nám slibovali jiné firmy.

  thumb Tomáš Urban

  5 star review  Výborné služby, seriózny a odborný prístup. Najviac oceňujem dodržiavanie termínov a vždy dostatok nových nápadov. 👍

  thumb Eva Prochyrová

Kontaktujte nás