Služby naší online marketingové agentury

Pojďme se společne podívat, v jakých oblastech online propagace Vám můžeme pomoci uspět v podnikání na internetu. V případě, že si nejste jisti, která ze služeb je pro Vás nejvhodnější, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme konzultaci a společne najdeme způsob, jak co nejefektivněji propagovat Vaše web stránky.

Přečtěte si více o našich službách, které Vám pomůžou uspět v podnikání (nejen) na internetu. Proč si zvolit právě nás? Nejsme žádná marketingová agentura, která si masově nabírá desítky klientů s vidinou co největšího výdělku. Na každého svého klienta máme vyčleněný potřebný čas, abychom mohli poskytovat naše služby na úrovni a na míru pro Vás. Úspěch přece nespočívá v kvantitě, ale v kvalitě. Máte na nás otázky? Využijte rychlý kontaktní formulář, na který Vám odpovíme co nejrychleji.

Jak to celé vlastně probíhá?

Úvodní schůzka

Úvodní schůzka

Nejdříve ze všeho je pro nás důležité obeznámit se s Vaší činností (resp. produkty). Následně probereme Vaše požadavky, cíle a ambice a navrhneme prvotní formu online propagace.

Analýza webu a klíčových slov

Analýza webu a klíčových slov

Druhým důležitým krokem je podrobná analýza Vašeho webu a klíčových slov, které jsou důležité pro Vaše podnikání. Výstup analýzy pak s Vámi zkonzultujeme a navrhneme další postup.

Průzkum konkurenčního prostředí na trhu

Průzkum konkurenčního prostředí na trhu

Abychom uměli navrhnout co nejkvalitnejší strategii Vaší online propagace, provedeme průzkum konkurenčních firem na trhu. Úvodní konzultace, analýza Vašeho webu a průzkum konkurečního prostředí je samozřejmě bezplatná.

Strategie online marketingu

Strategie online marketingu

Na základě předchozích konzultacií a analýz vypracujeme strategii online marketingu pro Vás na míru. Tato část zahrnuje i kalkulaci Vašich nákladů na online propagaci. Od tohto kroku jsou již naše služby pro Vás zpoplatněny.

Realizace strategie

Realizace strategie

V následujícím období bude naší ambicí tuto strategii co nejpečlivěji realizovat a nastavit všechno tak, aby to správně fungovalo (PPC kampaně, nastavení webové analytiky atd.)

Vyhodnocování a analytika

Vyhodnocování a analytika

Pravidelně budeme vyhodnocovat a analyzovat naší činnost a její výstupy. Toto vyhodnocení Vám bude měsíčně zasíláno, a tak bude možné naši společnou strategii průběžně konzultovat a upravovat. Navíc budete mít vždy přehled o tom, jak se Vám v online světě daří.

Vylepšování a ladění

Vylepšování a ladění

Prvotní strategie, kterou si určíme není neměnná. Na základě průběžných konzultací, ale i změn na trhu a v marketingových trendech budeme společně strategii online marketingu vylepšovat a ladit tak, aby Vám přinášela co největší zisk.

Neustálá aktivita

Neustálá aktivita

Online marketing není jednorázová činnost. Po prvotních nastaveních je důležité venovat Vašemu webu neustálou péči - a přesne o to se postaráme. Všechna nastavení a kampaně pravidelně kontrolujeme a sledujeme trendy a změny ve světe online marketingu.

Pravidelný reporting

Pravidelný reporting

Jak již bylo uvedeno, o naší průběžné činnosti budete každý měsíc dostávat přehledný report, na základě kterého jednoduše zhodnotíte naši práci a její přínos pro Vás. Jsme otevřeni Vašim návrhům a připomínkám.

Nástroje a aplikace, které používáme k dosažení cílů


Google Analytics
Google AdWords
Google Trends
Google Search Console
Google Merchant
Collabim
Sklik
Marketing Miner
PlaCla
Heureka