PPC kampaně pro ShadowSys

Tvorba a dlouhodobá správa reklamních kampaní v síti Google Ads

Něco o ShadowSys

Firma ShadowSys se zabývá prodejem a montáží stínící techniky, přičemž v jejich portfoliu najdete desítky předních evropských výrobců. ShadowSys působí převážně na západním Slovensku a tedy i kampaně byly cílené s ohledem na tento požadavek.

Náš cíl

Cílem spolupráce bylo přepracování kampaní, které společnost měla vytvořené v reklamním systému Google Ads a jejich celkové zvýšení efektivity při zachování stejné celkové ceny.

PPC reklama pro shadowsys

Realizace

Jako první jsme ve spolupráci s dodavatelem webového řešení propracovali sledování konverzí, které nebylo používané a hodnocení kampaní tak nemohlo probíhat efektivně.

V současnosti sledujeme a vyhodnocujeme všechny klíčové aktivity uživatelů na webu (a také konkrétní podstránky, na nichž ke konverzi došlo) – odeslání kontaktního formuláře, kliknutí na email, kliknutí na telefonní kontakt, navštívení klíčových podstránek a další. S ohledem na konverze pravidelně sledujeme, vyhodnocujeme a optimalizujeme všechny reklamní kampaně.

Ve druhé fázi přišla nářadu analýza klíčových slov, při které jsme pracovali s předchozími údaji z Google Ads, Search Console a dalšími zdroji. Díky analýze se nám podařilo ihned od počátku vyloučit velké množství irelevantních vyhledávacích dotazů, což do budoucna ušetřilo značnou částku za kredit. Strukturu Ads účtu jsme také rozšířili o desítky nových kampaní a klíčových slov, které byly pro podnikání klienta důležité.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás