SEO - search engine optimization​

Váš web musí být dobře dohledatelný i bez placené reklamy!

seo optimalizace pro vyhledavace

SEO - search engine optimization

Proč potřebujete SEO optimalizaci? Mít hezký web nestačí. Každá webová stránka vyžaduje určitou péči, aby se zobrazovala v organickém vyhledávání Google a Seznam. Co je to organické vyhledávání? Jedná se o klasický výsledek vyhledávání (bez malého nápisu Ad nebo Reklama v rámečku nalevo), který internetové vyhledávače zobrazují na základě obsahu webových stránek. Tento obsah by měl proto být co nejrelevantnější.

SEO optimalizace v sobě zjednodušeně zahrnuje péči o web tak, aby byl sympatický nejen pro internetové vyhledávače, ale i pro uživatele, u kterých je pak větší pravděpodobnost, že využijí vašich služeb nebo zakoupí váš produkt. Jak vám s tím pomůžeme? Nejdřív se podrobně seznámíme s Vašimi produkty či službami, abychom mohli vytvářet co nejrelevantnější obsah na vašem webu. Pak se pustíme do práce – web budeme upravovat, měřit, „zkrášlovat“ a pečovat o něj tak, abyste se dostali v organickém vyhledávání co nejvýš.

Kolik vás to bude stát? Protože každý web je jiný a vyžaduje individuální přístup, neexistuje přesná sazba, kterou bychom si účtovali za naše služby. Abychom věděli, jak váš web vypadá, jak je rozsáhlý a co je potřeba opravit, udělat a přidat, musíme si ho nejdřív pečlivě prohlédnout. Pak vás pozveme na úvodní konzultaci, která je samozřejmě ZDARMA. Po přesné specifikaci vašich požadavků vám bude na míru vypracována cenová nabídka, kde se podrobně dozvíte, jaké náklady na SEO optimalizaci můžete očekávat.

0 +

hodnotících faktorů
používá Google pro
hodnocení webů

0 %

průměrný počet návštěv
z přirozených výsledků
vyhledávání u našich klientů

Podrobnější informace o službě SEO optimalizace

 • Nelze říct, že se SEO optimalizace vyplatí pro úplně každý web. Zároveň je však možné tvrdit, že počet těchto webů je minimální.
 • V případě, že se rozhodnete pro SEO optimalizaci, nejvhodnější čas je právě při samotné tvorbě webu. Optimalizovat už hotový web je komplikovanější = finančně náročnější proces. Je však nutné říct, že většina zejména menších webů, je optimalizována až dodatečně, často i několik let po spuštění do provozu. Lepší později než nikdy.
 • Je potřebné počítat s faktem, že SEO optimalizace není jednorázovým zásahem do web stránek. Důležitá je průběžná aktivita, vyhodnocování výsledků a ladění. Pouze tak lze vytvořit kvalitní stránky s dlouhodobě vysokou návštěvností.
 • Ze všeho nejdřív je potřebné stanovit cíle, které chcete ve spolupráci s námi dosáhnout. Pro tyto účely je nejlepší osobní schůzka, kde společně stanovíme cíl a strategii k dosažení cíle.
 • Poté provedeme komplexní analýzu Vašeho webu, případně navrhneme optimalizaci stránek z uživatelského hlediska webu.
 • Porovnáme Vaše podnikání s konkurencí a navrhneme optimální strategii online prezentace Vaší společnosti. Vypracujeme také přehled Vašich aktuálních pozic ve vyhledávačích, aby bylo možné sledovat, jak se pozice časem díky naší práci zlepšuje.
 • Provedeme SEO optimalizaci dle vypracované strategie.
 • Za svou prací si stojíme. Výsledky garantujeme.
 • Každý měsíc od nás dostanete přehledný a jednoduše čitelný report, kde rychle zhodnotíte naši práci a přínos pro Vás.
 • Pro SEO optimalizaci nepoužíváme žádné nekalé taktiky, které by mohli Vás nebo Vaše stránky jakýmkoliv způsobem poškodit.
 • Optimalizace pro vyhledávače není jednorázovým zásahem, proto u nás můžete počítat s pravidelnou webovou analytikou, na základě které na Vašich stránkách průběžně pracujeme.
 • Používáme kvalitní zpětné odkazy – linkbuilding, které na stránky přivedou relevantní uživatele a vyhledávače je vysoce ohodnotí.
 • Komunikujeme na rovinu a srozumitelně – neskrýváme se za moudrá slova a definice.
 • Analyzujeme zdrojový kód stránky, abychom odstranili nejzávažnější chyby a pomohli jim předcházet.
 • Zjistíme, která klíčová slova jsou pro Váš druh podnikání důležitá = zisková. Na tyto slova následně Vaše stránky optimalizujeme.
 • Vytvoříme a aplikujeme strategii na tvorbu kvalitních zpětných odkazů na web stránky klienta. Odkazy jsou relevantní a pečlivě vybírány, a proto nejen že zvyšují pagerank, ale také na web přivádí uživatele se zájmy o danou kategorii produktů či služeb.
 • Zabezpečíme dlouhodobou tvorbu obsahu.
 • Pravidelně provádíme analýzy a vyhodnocování používaných metod, abychom Váš rozpočet mohli investovat jenom do těch aktivit, které přinášejí zisky.

Komu jsme již pomohli uspět

Kontaktujte nás