Online marketing

Správa sociálních sítí, SEO, PPC kampaně pro Erbesi SK a Erbesi CZ

Něco o Erbesi

Erbesi je italská značka luxusního dětského nábytku pro miminka. Značka má v Itálii tradici již od roku 1966. Na slovenský, český a rakouský trh se dostala přibližně v roku 2010. Na zmíněných trzích je dostupná prostřednictvím eshopů a od roku 2016 je možné nábytek vidět naživo i v showroomu v Bratislavě.

Náš cíl

Cílem spolupráce bylo upevnit pozici na slovenském trhu formou PPC kampaní v síti Google, propagace na sociálních sítích a průnik na český trh také prostřednictvím PPC kampaní Google. České PPC kampaně měli být také podpořeny komunikací na sociálních sítích.

online marketing pro erbesi

Realizace

Po vytvoření slovenských a českých PPC kampaní, které jsou nadále optimalizovány a upravovány byli pro podporu pozice v organickém vyhledávání vytvořeny mikrostránky luxusnydetskynabytok.sk a luxusnidetskynabytek.cz.
Dále probíhá neustálá komunikace a propagace na sociálních sítích – k facebookovému a instagramovému účtu pro Slovensko byli vytvořeny i ekvivalenty pro Českou republiku.
Důležitou součástí propagace specifického produktu jakým je luxusní nábytek pro miminka jsou i výstavy, na kterých také pomáháme formou tvorby grafických podkladů a jiných tiskovin a zintenzivněné online propagace.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás