Online marketing pro společnost RAVAFOL CZ

Tvorba a správa PPC kampaní, webová analytika, remarketingové kampaně, konzultace a poradenství související se SEO optimalizací pro Ravafol CZ​

Něco o RAVAFOL CZ s.r.o.

RAVAFOL CZ s.r.o. je mateřská společnost projektu vyrobasvetelnereklamy.cz. Firma patří mezi špičku ve svém oboru a největší společnosti svého druhu na slovenském trhu. Specializuje se na výroba světelné reklamy – jako například světelné boxy či světelné lékárenské kříže, a též výrobu nesvětelné reklamy jako například reklamních polepů, bannerů a mnoho dalšího.

Náš cíl

Vzhledem k úspešnosti na slovenském trhu se společnost rozhodla vstoupit i na trh český. Cílem naší spolupráce se společností RAVAFOL CZ s.r.o. je usnadnění průniku společnosti na trh prostřednictvím online propagace a vybudování pozice lídra i na českém trhu.

Realizace

Pro RAVAFOL CZ s.r.o. jsme v úvodu vytvořili PPC kampaně prostřednictvím sítí Google Adwords a Seznam Sklik. Kampaně nadále spravujeme a aktualizujeme pro dosažení co nejlepších výsledků. Nárůst návštěvnosti webu společnosti po započatí spolupráce s námi, můžete vidět na obrázku výše.

Ke sledování úspěšnosti PPC kampaní pro RAVAFOL CZ s.r.o. jsme spustili i webovou analytiku prostřednictvím Google Analytics. Do budoucna plánujeme spustit remarketingové kampaně a propagaci na sociálních sítích se zaměřením na Facebook. Pro co nejefektivnější splnění našeho cíle jsme v současné době začali pracovat i na optimalizaci webové stránky pro vyhledávače.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás