Tvorba eshopu a online marketing

Vytvoření a správa eshopu na platformě WordPress + Woocommerce a PPC reklamy v Google Ads a Google Shopping pro Pure Beauty by Suzi

Něco o Pure Beauty by Suzi

Soukromé kosmetické studio na periferii Prahy je místem intenzivní pleťové péče pro ženy a muže všech věkových kategorií. Profesionální přístup, klidné prostředí a účinky ošetření, které znát již po první návštěvě – to jsou přednosti, díky kterým má studio desítky věrných zákazníků již několik let.

Náš cíl

Hlavním cílem spolupráce bylo předělání a modernizace webové stránky purebeautybysuzi.cz s ohledem na optimalizaci pro webové vyhledávače. Hlavními požadavky byli:

  • Katalog služeb a kontaktní formuláře pro přímé objednání na ošetření
  • Podstránky obsahující informace o salonu a týmu
  • Část obsahující eshop s produkty
tvorba web stranek a online marketing

Realizace

Stránka byla podle požadavků na design a obsah vytvořena v systému WordPress s Woocommerce. Pro analytické účely je na stránku napojen Google Analytics i sledovací nástroj Hotjar.

Po vytvoření webu byla spuštěna i propagace ve formě PPC kampaní v síti Google – jak klasické reklamy ve vyhledávání tak kampaně Google Shopping. Propagace sestává nejen z produktových kampaní, ale také z kampaní pro vyhledaní kosmetického salonu, jednotlivých ošetření a brandové kampaně pro podporu značky.

Kampaně jsou průběžně optimalizovány a doplňovány – v budoucnu je plánována i spolupráce na propagaci na sociálních sítích a v síti Seznam.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás