Tvorba web stránky Prague airport & city transfers

Vytvoření webu se systémem plánování cest s real time kalkulací ceny a trasy, online platbou, rezervačním systémem a propojením s Google kalendárem

Něco o Prague airport&city transfers

Nová společnost zaměřující se na turisty a podnikatele přijíždějící letecky do Prahy poskytuje bezpečný a luxusný transfer z letiště na místo určení. K dispozici jsou nejen klasická vozidla, ale společnost nabízí také jízdu limuzinou nebo “experience” jízdu v Tesle. Společnost dále nabízí transfery do jiných českých a evropských měst.

Náš cíl

Cílem naší spolupráce byla tvorba webových stránek s rezervačním systémem, který umožní zadání trasy a požadavků zákazníka a na základě toho vypočítá cenu trasy, nabídne příslušná vozidla a umožní rezervaci s platbou nebo bez ní. Rezervace by měli bát synchronizovány s Google kalendářem.

tvorba web stranky prague city transfers

Realizace

Klient za námi přišel s konkrétní představou, kterou jsme společně na úvodní schůzce doladili a nasměrovali do téměř finální podoby. 

Prvním krokem bylo sprovoznění booking systému s výpočtem trasy (napojení na Google API). Dále bylo nutné zadefinovat pravidla jízd a ceny transferů. 

Web je dále propojen i s platební bránou – po rezervaci je možná platba online. Rezervace jsou propojeny s Google kalendárem, klient i řidiči tak ihned po potvrzení rezervace disponují veškerými informacemi o transferu. 

Na web je implementován multilanguage plugin, který prostřednictvím Google translate překládá web do různých jazyků (výchozí jazyk je angličtina). Na webu je i chat pro přímou komunikaci se zákazníky. Dále web klasicky obsahuje kontaktní formulář, ceník a FAQ sekci.

 

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás