PPC kampaně pro Parilla Sound

Vytvoření a správa PPC kampaní v síti Google Ads pro Parilla Sound

Něco o Parilla Sound

Parilla Sound je slovenská firma s dlouholetou tradicí, která působí nejen na Slovensku a v České republice, ale i po celé Evropě. Firma se zabývá ozvučením a osvětlením eventů profesionálními audio-vizuálními systémy na klíč. Profesionální tým specialistů zajišťuje průběh akcí všeho druhu na té nejvyšší úrovni.

Náš cíl

Cílem naší spolupráce s firmou Parilla Sound bylo vybudovaní kvalitních PPC kampaní ve vyhledávání Google na Slovensku.

ppc reklama v google ads pro parilla sound

Realizace

Prvním krokem bylo střetnutí s klientem a projednání podrobností a cílů spolupráce. Důraz byl kladen na zjištění a pochopení činnosti firmy, pochopení cílového zákazníka a průzkum konkurence na trhu.

Po určení priorit následovala podrobná analýza klíčových slov a vytvoření struktury kampaní v Google Ads – vzhledem na široké portfolio služeb byla struktura rozdělena co nejpodrobněji tak, aby se zákazník po vyhledání služby dostal k co nejrelevantnějším informacím.

Současně byla na webu nastavená analytika – napojení na Google Analytics a Hotjar pro sledování a vyhodnocovaní konverzí. Pro podrobnější sledování konverzí byl na webu nastaven také Google Tag Manager – pro sledování odesílání kontaktních formulářů a emailů.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás