PPC kampaně v Google Ads a Bing Ads​​

Tvorba a správa PPC kampaní v systémech Google Ads a Bing Ads, webová analytika, remarketingové kampaně pro Just Go Rental Miami​

Něco o Just Go Rental

Společnost se zabývá krátkodobým pronájmem motorových člunů na Floridě v Miami. Své zákazníky získává především na skvělý stav lodí, které půjčuje, jednoduchý rezervační online systém, skvělé ceny a nezapomenutelné zážitky.

Náš cíl

Cílem spolupráce s naší společností je vytvoření a realizace marketingového plánu, díky němuž přivedeme společnosti více zákazníků – zejména na slabší a mimosezónní období. Dalším cílem je také postupná expanze a s tím spojena podpora prodeje v nových pobočkách na Miami.

Realizace

Před zahájením spolupráce jsme věnovali hodně času komunikaci a konzultaci s klientem, abychom co nejlépe pochopili cílové zákazníky a jejich chování. Provedli jsme také vlastní průzkumy konkurence a chování zákazníka a také definici samotného cílového zákazníka.

Po vypracování plánu jsme začali s realizací kampaní nejdříve v systému Google Ads a později i v Bing Ads.

Kampaně po celou dobu spolupráce sledujeme, vyhodnocujeme a dále optimalizujeme. K tomuto využíváme hlavně Google Analytics s implementovaným Enhanced ecommerce – pro detailnější sledování nákupního chování a výkonnosti webu a také nástroj Hotjar pro sledování a vyhodnocování chování uživatelů.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás