Tvorba eshopu a online marketing

Vytvoření a správa eshopu na platformě WordPress a PPC reklamy v Google 

Něco o Feuerkraft

Původem rakouská společnost, se mimo jiné zabývá těžbou a zpracováním palivového dřeva. Velký důraz je kladen na ekologičnost celého procesu a proto jsou všechny jejich produkty PEFC certifikované a udržitelné.

Náš cíl

Cílem spolupráce bylo vytvoření eshopu na základě administračního systému WordPress + Woocommerce a jeho následná propagace prostřednictvím Google Ads a také offline aktivit – letáky, promo materiály, bannery a jiné tiskoviny (na tvorbě kterých jsme se také podíleli).

Realizace

Během úvodních konzultací s klientem jsme definovali požadavky, které musí web splňovat. Vzhledem k povaze sortimentu, který klient nabízí přes eshop bylo řešení dopravy poměrně specifické.

Eshop počítá cenu za dopravu k zákazníkovi na základě kombinace tří faktorů:

  • z jaké skupiny zboží zákazník objednal 
  • jaké je množství objednaného zboží
  • podle PSČ doručení je definovaných několik zón, které ovlivňují cenu za dodání

Mezi další požadavky na funkce eshopu patřily například export do XML formátu pro účetní systém, možnost  vypočítat dopravu pro zákazníky hned na stránce košíku a další. Samozřejmostí pak jsou funkce jako napojení na Google Analytics s rozšířeným přehledem o objednávkách v Enhanced Ecommerce, propojení s Google Search Console a jiné.

Pomůžeme i Vašemu podnikání - kontaktujte nás