Co je to Collabim? - Zjistěte na co se používá

Skvělý nástroj (nejen) pro sledování pozic v SERP-u, kterým můžete poměrně spolehlivě sledovat výsledky Vaší SEO optimalizace.

Collabim je skvělý nástroj, který používáme zejména pro nezávislé sledování pozic stránek našich klientů v organickém vyhledávání v Google a Seznam. To však není jeho jediná funkce.

Sledování konkurence

Collabim také umožňuje sledování konkurenčních stránek a porovnávání pozic na jednotlivá klíčová slova. Můžeme tak vidět, která klíčová slova jsou pro konkurenci důležitá a mohou nám tak napovědět například nová nebo alternativní klíčová slova i k našim produktům nebo službám.

Analýza stránek

V placeném tarifu, Collabim umožňuje hromadně analyzovat jednotlivé podstránky Vašeho webu. Touto funkcí získáte přehledný report, ve kterém můžete zkontrolovat, jestli se například v Title, nadpisech H1, H2 a dalších nebo meta popisech atd. nacházejí klíčová slova, na které stránky chcete optimalizovat. Collabim Vám poskytne ucelený přehled cílových stránek a klíčových slov, které se na těchto stránkách nachází.

Sledování pozic

V základní free verzi umožňuje Collabim měření na denní bázi pro 5 vybraných klíčových slov a pro všechna ostatní klíčová slova měrění každých 14 dní. Na začátek postačí využívat free tarif, no po určitém čase se zřejmě nevyhnete přechodu na tarif placený. Je ale potřeba zdůraznit, že tento nástroj ušetří měsíčně několik desítek hodin práce, proto se táto investice určitě vyplatí.

Kontaktujte nás

Další články z blogu

Naše služby

PPC reklama ve vyhledávání

PPC reklama Google Ads, Bing Ads a Sklik Oslovte své potenvciální zákazníky právě ve chvíli, kdy Vás hledají! Správa, tvorba a optimalizace PPC kampaní Google

tvorba webových stránek v CMS systému WordPress

SEO optimalizace pro vyhledávače

SEO – search engine optimization​ Váš web musí být dobře dohledatelný i bez placené reklamy! SEO – search engine optimization Proč potřebujete SEO optimalizaci? Mít hezký

Kompletní online marketing

Komplexní online marketing Kompletní balík služeb v oblasti online marketingu – PPC reklama, sociální sítě a mnoho dalšího Efektivní digitální marketingová propagace Proč potřebujete online