7 tipů proč si vybrat Elementor

Přemýšlíte jaký page builder bude pro tvorbu webové stránky ve WordPressu nejlepší? Zkuste Elementor!

Jednoduchost

Elementor má oproti mnoha jiným Builderům výhodu ve své jednoduchosti. Ať už mluvíme o instalaci samotného pluginu, která probíhá na pár kliknutí, aktivaci PRO verze, kterou stačí nahrát přes “Add plugins” / “Nahrát plugin”, nebo samotné obsluhy a práce s pluginem.
Na designování webu s Elementorom nejsou nezbytně nutné ani znalosti CSS, PHP či HTML (v některých případech se však např. úpravě CSS nevyhnete). Stránky bez pokročilých funkcí si tak dokážete vyskládat pomocí Elementoru i sami.

Garance vrácení peněz

Rozhodli jste se pro Elementor PRO ale po čase jste zjistili že to není pro Vás ideální řešení? I to se stává. Naštěstí Elementor nabízí 30 denní garanci na nové nákupy – pokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni s Elementorom PRO můžete zažádat o vrácení peněz. Dostanete zpět plnou částku, kterou jste za plugin zaplatili bez dalších otázek. Garance se však nevztahuje na prodloužení nebo upgrade již existující licence – lze zažádat pouze v případě nových licencí zakoupených před méně než 30 dny.

Funkce a widgety

Elementor má už ve své základní verzi, která je zdarma, mnoho užitečných widgetů – jedná se vlastně o předpřipravené bloky s textem, obrázkem, nadpisem, tlačítkem a mnoho dalšího. Tyto prvky si můžete samozřejmě designovat dle svého vkusu s téměř neomezenými možnostmi úprav.
Elementor v placené verzi PRO má oproti tomu zdarma navíc několik dalších widgetů, které jistě oceníte – například ceníky, odpočítávání, kontaktní formuláře, reference a mnoho dalších. Odpadá tak nutnost instalovat na web řadu dalších pluginů, které web jen zbytečně zpomalují a tvoří také nezanedbatelné bezpečnostní riziko (např. v případě, že se neaktualizují).

Velké množství šablon

Elementor PRO obsahuje velké množství předpřipravených šablon jednotlivých stránek – od stránky s kontaktními informacemi, přes úvodní stránku, portfolio, blogový článek až po produktové stránky či landing pages. Při tvorbě web stránky tak nemusíte začínat úplně od nuly, ale můžete využít právě tyto šablony, na kterých se dá stavět.

WYSIWYG

Ne, neproběhla mi kočka přes klávesnici 😊 Jedná se opravdu o další výhodu Elementoru. Zkratka WYSIWYG znamená “What you see is what you get – co vidíš to dostaneš”. Elementor se řadí mezi front-end editory, což znamená že v reálném čase vidíme, jak upravovaná stránka vypadá. Není tedy třeba stránku po každé úpravě publikovat, abychom mohli provedené změny vidět. S Elementorom je výsledek hned viditelný aniž by bylo nutné se někam proklikávat a odcházet z editoru – a to dokonce i ve verzi pro tablet a telefon.

Mobil friendly

Skvělou funkcí Elementoru je jednoduchost editace jednotlivých verzí stránky. Chcete nějaký blok textu, obrázky či kontaktní formulář zobrazit jen na mobilních zařízeních? Není problém! Už v základní verzi Elementoru lze upravovat jednu stránku pro různá zařízení a uživateli tak zobrazit přesně takový obsah, jaký potřebujeme a jaký bude vyhovovat rozměru displeje jeho zařízení. Je možné měnit rozměry, rozložení či celé sekce jednoduše nezobrazit na jednotlivých zařízeních.

Podpora

Nezbytnou a velmi důležitou součástí každého seriózního pluginu pro WordPress je zákaznická podpora. Dříve či později totiž nastane technický problém nebo prostě situace, se kterou si nebudete umět poradit. A zde přichází na řadu technická podpora, kterou má Elementor na velmi dobré úrovni. Podporu jsme využili již několikrát a z naší zkušenosti vždy reagovaly do několika minut/ hodin a problém jsme s jejich pomocí vždy vyřešili.
Za zmínku také stojí, že samotné fórum častých otázek a dokumentace k Elementoru je také na velmi dobré úrovni a po prostudování několika článků či tipů dokážete často problém vyřešit ihned i sami.

Kontaktujte nás

Další články z blogu

Naše služby

PPC reklama ve vyhledávání

PPC reklama Google Ads, Bing Ads a Sklik Oslovte své potenvciální zákazníky právě ve chvíli, kdy Vás hledají! Správa, tvorba a optimalizace PPC kampaní Google

tvorba webových stránek v CMS systému WordPress

Tvorba webových stránek

Tvorba úspěšných webových stránek Kdo není online, jakoby nebyl Tvorba webu v CMS systému WordPress Proč potřebujete web stránku? V době, kdy si všichni všechno “googlují”

Webová – digitální analytika

Webová – digitální analytika​ Poznejte své zákazníky Chování zákazníků a výkonnost webu pod drobnohledem Proč potřebujete webovou analytiku? Aby se dal dělat online marketing nebo